Kızlara Sor

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 3.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma MSAPPS
Mobil cihazınıza indireceğiniz Kızlara Sor mobil uygulaması sizlere faydalı bilgiler sunacak bir uygulamadır.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Kızlara Sor mobil uygulaması kullanıcılarına kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak ve uygulama içerisinde gezinmek için Kızlara Sor uygulamasına sahip olabilirsiniz. İsminden de anlayacağınız üzere uygulamamız daha çok kadınlara yönelik bir uygulamadır. 

Aklınıza takılan tüm soruları Kızlara Sor uygulaması ile diğer kullanıcılara yönlendirebilir ve cevaplarını bekleyebilirsiniz. Uygulamanın amacı her hangi bir problemi veya sorusu olan kadınların erkeklerin birbirlerinden yardım almasına dayalıdır. Uygulamayı kullanmak oldukça basittir. Uygulamaya bir kullanıcı adı ve şifre ile kayıt olduktan sonra sorularınızı binlerce üyeye sorabilir, uygulamada yer alan sorulara cevap verebilirsiniz. 

Kızlara Sor mobil uygulaması öncelikle kadınların, sonrasında ise bir çok konuda cevap arayan erkeklerin kısa sürede cevaplarına ulaşmasını amaçlamaktadır. Android mobil cihazınız sizlere keyifli bir ortam sunuyor. Sizde hem kendinize arkadaş edinebilir hem de dilediğiniz konular hakkında bir başkasının düşüncelerine göz atabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Kızlara Sor indir